Reklamy Google Ads

Nie ma obecnie skuteczniejszego narzędzia do zwiększania sprzedaży i pozyskiwania klientów niż kampanie reklamowe. Poza świetnymi wynikami, zapewnia także transparentność wydatkowania budżetu i elastyczność w dostosowaniu do Twoich celów. Oferujemy stworzenie najbardziej skutecznych strategii AI & Machine Learning oraz stałą pogłębioną analitykę i optymalizację kampanii. Działamy na rynku lokalnym  – w Kielcach oraz na terenie całego kraju. Prowadzimy również kampanie zagraniczne.

Google Ads
Kampania Google Ads
Google Ads w Kielcach
Reklama w Google Ads
Oferujemy wszystkie typy reklam

Rodzaje kampanii Google Ads

01

Reklama searchowa

Inaczej nazywana reklamą tekstową. Są to linki do strony internetowej, wyświetlające się w wynikach wyszukiwania Google.

02

Remarketing

Kampania remarketingowa wyświetla reklamy użytkownikom, którzy już przynajmniej jeden raz odwiedzili Twoją stronę internetową i zaprasza ich do ponownych odwiedzin.

03

Reklamy graficzne

Google Display Network to największa sieć reklamowa w Polsce. Dzięki niej Twoje reklamy graficzne i elastyczne wyświetlą się na stronach partnerskich Google, np. onet.pl. interia.pl, money.pl.

04

Reklama produktowa GMC

Google Merchant Center to ogromny marketplace z największą na świecie liczbą odbiorców. Dzięki niemu w wynikach wyszukiwania Google wyświetlą się zdjęcia Twoich produktów wraz z linkami do Twojego sklepu.

05

Youtube i Gmail

Wyświetlaj reklamy tam, gdzie precyzyjnie możesz określić swoich odbiorców i gdzie jest ich najwięcej.

06

Lokalne i globalne

Kampanie mogą być prowadzone zarówno dla biznesów lokalnych, ogólnopolskich oraz globalnych.