Pasjonaci technologii, miłośnicy skuteczności, fani designu
Poznaj Massinternet
Jesteśmy specjalistami digital marketingu. Wszystko, co robimy, ma na celu wspieranie marek w osiąganiu ambitnych celów biznesowych.
10 lat doświadczenia

Dekada na rynku interaktywnym to bardzo dużo. W tym czasie technologia cyfrowa zrewolucjonizowała marketing internetowy, a my prowadziliśmy testy pojawiających się rozwiązań. Dzięki temu wiemy jak rozwijać biznes w sieci.

Kreujemy rynek

Wieloletnia obserwacja rynku pozwala nam przewidywać marketingowe oraz technologiczne trendy i być o krok przed konkurencją. Dzięki temu oferujemy rozwiązania nie tylko sprawdzone, ale też wychodzące poza utarte schematy.

O co dbamy w naszej pracy?

01

Efekty

ROI, CTR, współczynnik konwersji, ruch na stronie, liczba leadów – to kluczowe wskaźniki, którymi mierzymy efektywność naszych działań. Marketing internetowy ma być opłacalny.

02

Jakość

Nie ma efektów bez należytej jakości usług. Dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, jesteśmy partnerem Google, szkolimy się i monitorujemy branżę, posiadamy certyfikaty Google Ads i Google Analytics.

03

Relacje

Chcemy budować dobre i trwałe relacje biznesowe oparte na obustronnym zaufaniu. Zależy nam, by osiąganie efektów i realizacja projektów przebiegały sprawnie i bezproblemowo.

Działamy globalnie

Wykonywaliśmy projekty dla klientów z: Polski, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Austrii, Szwajcarii, Czech, Słowacji, Francji, Hiszpanii, Grecji, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Chin i Japonii.

Zespół

Nasi pracownicy to również Twój zespół. Podejmując współpracę, stajemy się częścią Twojej firmy i od tej chwili mamy wspólne cele.

Specjaliści IT

Trzon naszego zespołu tworzą wykwalifikowani analitycy, graficy i programiści, którzy dzięki swej wiedzy i pasji tworzą kreatywne, skuteczne rozwiązania.

Synergia kompetencji

Siła naszego zespołu tkwi w kompetencjach indywidualnych i w tym, co osiągamy przez ich połączenie.

Wspólna pasja

Każdy z nas wzbogaca zespół swą unikalną percepcją, ale naszym  wspólnym mianownikiem jest pasja tworzenia i ogromne zaangażowanie w pracę.

Pracuj z nami

Wciąż się rozwijamy i poszukujemy utalentowanych osób. Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

  • Web Designer
  • Web Developer
  • Specjalista Google Ads
Aplikuj